| Artikelnummer | JB10865 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R11 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
€ 53,00
per m²
| Artikelnummer | JB10865-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R11 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
€ 53,00
per m²
| Artikelnummer | JB10865-3 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R11 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
€ 53,00
per m²
| Artikelnummer | JB10865-2 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R11 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
€ 53,00
per m²
| Artikelnummer | JBW1015 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.26 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JBW1014 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.26 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JBW1016 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.26 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JBW1013 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.26 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | VYNQ73K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 90 x 90 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
€ 63,00
per m²
| Artikelnummer | VYNP73K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 90 x 90 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
€ 63,00
per m²
| Artikelnummer | VYNT73K |
|---|---|
| Kleur | Licht Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 90 x 90 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
€ 63,00
per m²
| Artikelnummer | VYNQW73K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 90 x 90 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
€ 63,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFUPF43K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.78 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFUP43K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.78 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFQJ43K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.78 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | JB14461 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9,5 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Crème |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 85,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.