| Artikelnummer | JB12474-1 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.35 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | JB12474-4 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.35 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | JB14517 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 66,00
per m²
| Artikelnummer | JB15470-2 |
|---|---|
| Afmeting | 80 x 80 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.28 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vorm | Vierkant |
€ 76,00
per m²
| Artikelnummer | JB10329 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 52,00
per m²
| Artikelnummer | JB10329-4 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Crème |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 52,00
per m²
| Artikelnummer | JB10329-3 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 52,00
per m²
| Artikelnummer | JB10452-2 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 85,00
per m²
| Artikelnummer | JB10452-1 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 85,00
per m²
| Artikelnummer | JB10452 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 85,00
per m²
| Artikelnummer | JB10913 |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Wit |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 85,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.