| Afmeting | 120 x 280 |
|---|---|
| Afwerking | Gepolijst |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 403,00
per m²
| Afmeting | 120 x 280 |
|---|---|
| Afwerking | Gepolijst |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 403,00
per m²
| Afmeting | 120 x 280 |
|---|---|
| Afwerking | Gepolijst |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 403,00
per m²
| Afmeting | 120 x 280 |
|---|---|
| Afwerking | Gepolijst |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 403,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.