| Artikelnummer | VYXD83183K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 20 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.68 |
| Artikelnummer PR | TH20120 |
€ 58,00
per m²
| Artikelnummer | VYQOXXVSOK |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 20 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.16 |
€ 27,00
per m²
| Artikelnummer | VYPMOFUVK |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 20 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 27,00
per m²
| Artikelnummer | JB12091-1 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 79,00
per m²
| Artikelnummer | JB12091 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 79,00
per m²
| Artikelnummer | JB12091-2 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Afmeting | 40 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 79,00
per m²
| Artikelnummer | JB12090-7 |
|---|---|
| Afmeting | 40 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB12090-6 |
|---|---|
| Afmeting | 40 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB12091-5 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 50,00
per m²
| Artikelnummer | JB12090-8 |
|---|---|
| Afmeting | 40 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 81,00
per m²
| Kleur | Bruin, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 25 x 150 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.13 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 65,00
per m²
| Kleur | Bruin, Zand |
|---|---|
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 30 x 180 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
€ 53,00
per m²
| Artikelnummer | JB10950-3 |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Cherry |
| Afmeting | 30 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 78,00
per m²
| Artikelnummer | JB10950 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 30 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10,5 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 78,00
per m²
| Artikelnummer | JB10950-1 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Maple |
| Afmeting | 30 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 78,00
per m²
| Artikelnummer | JB10950-2 |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Oak |
| Afmeting | 30 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 78,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.