| Artikelnummer | VYTOP4343K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Afmeting | Multimaten |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | VYTOP43K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | Multimaten |
| Antislipwaarde | R10 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | VYTOS43K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Grijs, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | Multimaten |
| Antislipwaarde | R10 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | VYTOJ43K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | Multimaten |
| Antislipwaarde | R10 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | VYRF4373K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | Multimaten |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 65,00
per m²
| Artikelnummer | VYRFQ4373K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | Multimaten |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 65,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.