| Afmeting | 40 x 120 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10,8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 88,00
per m²
| Artikelnummer | JB11815 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9,5 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 53,00
per m²
| Artikelnummer | JB10720-21 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Afmeting | 13 x 13 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 33,00
per m²
| Artikelnummer | JB10720-16 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Afmeting | 13 x 13 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 33,00
per m²
| Artikelnummer | JB10720-17 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Afmeting | 13 x 13 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 33,00
per m²
| Artikelnummer | JB10720-18 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Afmeting | 13 x 13 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 33,00
per m²
| Artikelnummer | JB10720-6 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Afmeting | 13 x 13 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 33,00
per m²
| Artikelnummer | VYHTS43183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 47,00
per m²
| Artikelnummer | VYFWB43183K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 47,00
per m²
| Artikelnummer | JB15330 |
|---|---|
| Afmeting | 35 x 35 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9.2 |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.47 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 97,00
per m²
| Artikelnummer | JB15330-1 |
|---|---|
| Afmeting | 35 x 35 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9.2 |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.47 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 97,00
per m²
| Artikelnummer | JB15330-2 |
|---|---|
| Afmeting | 35 x 35 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9.2 |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.47 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 97,00
per m²
| Artikelnummer | JB15330-3 |
|---|---|
| Afmeting | 35 x 35 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9.2 |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.47 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 97,00
per m²
| Artikelnummer | JB15330-4 |
|---|---|
| Afmeting | 35 x 35 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9.2 |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.47 |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 97,00
per m²
| Artikelnummer | JB15335-2 |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Wit, Zand |
| Afmeting | 35 x 35 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9,2 |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.47 |
€ 97,00
per m²
| Artikelnummer | JB15335-1 |
|---|---|
| Kleur | Blauw, Turquoise |
| Afmeting | 35 x 35 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9,2 |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.47 |
€ 97,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.