| Artikelnummer | JB15156 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 7 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.26 |
€ 55,00
per m²
| Artikelnummer | VYKXE1K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 100 x 100 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.98 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 73,00
per m²
| Artikelnummer | VYKXE0K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Licht Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 100 x 100 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.98 |
€ 73,00
per m²
| Artikelnummer | VYKXE8K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 100 x 100 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.98 |
€ 73,00
per m²
| Artikelnummer | VYKXE9K |
|---|---|
| Kleur | Beige, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 100 x 100 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.98 |
€ 73,00
per m²
| Artikelnummer | VYH8-143KNEUK |
|---|---|
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 52,00
per m²
| Artikelnummer | VYH8-164KNEUK |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 52,00
per m²
| Artikelnummer | VYF-KFV735QQK |
|---|---|
| Kleur | Effen wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 22,00
per m²
| Artikelnummer | VYF-KFV735QQQXK |
|---|---|
| Kleur | Effen wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Artikelnummer PR | GLOMATWHITEB |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 22,00
per m²
| Artikelnummer | VYRF4373K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | Multimaten |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 65,00
per m²
| Artikelnummer | VYRFQ4373K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | Multimaten |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 65,00
per m²
| Artikelnummer | VYHHX43K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | VYHHX183K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 46,00
per m²
| Artikelnummer | VYDT90KK |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | VYHP183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 46,00
per m²
| Artikelnummer | VYHB43K |
|---|---|
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Licht Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 32,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.