| Artikelnummer | VYQW153K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Grijs, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 30 x 180 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 77,00
per m²
| Artikelnummer | JB15012-4 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB15012-2 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB15012-3 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB15012 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | VYHEO6853K |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Afmeting | 120 x 280 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 332,00
per m²
| Artikelnummer | VYSLA5280MAT |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Afmeting | 120 x 280 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
€ 264,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.