| Artikelnummer | VYRNFUP43K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.78 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFQJ43K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.78 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | JB14461 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9,5 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Crème |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 85,00
per m²
| Artikelnummer | VYGO43183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Artikelnummer PR | OA60120 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 65,00
per m²
| Artikelnummer | VYHXJ83K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 20 x 20 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.12 |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 65,00
per m²
| Artikelnummer | JB14759-2 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 7 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB14764-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 85,00
per m²
| Artikelnummer | JB14761-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 71,00
per m²
| Artikelnummer | JB14759-1 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Zand |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 7 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB14761 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 71,00
per m²
| Artikelnummer | JB14759 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 7 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB15345-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | VYSN43183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 65,00
per m²
| Artikelnummer | VYN6-9KNEUK |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Afmeting | 120 x 260 |
| Antislipwaarde | R9 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.12 |
€ 203,00
per m²
| Artikelnummer | VYKNEUN6-11K |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Afmeting | 120 x 260 |
| Antislipwaarde | R9 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.12 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 203,00
per m²
| Artikelnummer | VYUP9696H8K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 45 x 45 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.46 |
€ 31,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.