| Artikelnummer | JB14096-3 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14096-2 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14096-1 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14096 |
|---|---|
| Kleur | Wit, Zand |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB10860 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB10860-1 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB10860-2 |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB10860-4 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB10860-3 |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB10860-10 |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB10860-7 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB10860-8 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB14871-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 88,00
per m²
| Artikelnummer | JB14871-4 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 88,00
per m²
| Artikelnummer | JB14871-7 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 88,00
per m²
| Artikelnummer | VYHHP53K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 80 x 80 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.28 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 62,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.