| Kleur | Grijs, Wit |
|---|---|
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 80 x 80 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.28 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | VYHDR53K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 80 x 80 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.28 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | VYHXJ53K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 80 x 80 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.28 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 62,00
per m²
| Afmeting | 40 x 120 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10,8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 86,00
per m²
| Afmeting | 40 x 120 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10,8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 86,00
per m²
| Afmeting | 40 x 120 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10,8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 86,00
per m²
| Artikelnummer | JB10964-2 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB10961 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB10964-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB10961-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB11775-2 |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB11775-1 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | VYOE43183K |
|---|---|
| Kleur | Goud, Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Artikelnummer PR | AL60120 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 66,00
per m²
| Artikelnummer | VYXD83183K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 20 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.68 |
| Artikelnummer PR | TH20120 |
€ 58,00
per m²
| Artikelnummer | JB10636-2 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 66,00
per m²
| Artikelnummer | JB10636-5 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 66,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.