| Artikelnummer | JB10636-3 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 66,00
per m²
| Artikelnummer | JB10636-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 66,00
per m²
| Artikelnummer | JB15420-2 |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 8,5 x 21,5 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Visschub |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.53 |
€ 40,00
per m²
| Artikelnummer | JB15420 |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Afmeting | 8,5 x 21,5 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Visschub |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.53 |
€ 40,00
per m²
| Artikelnummer | JB15420-4 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 8,5 x 21,5 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Visschub |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.53 |
€ 40,00
per m²
| Artikelnummer | JB15420-3 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 8,5 x 21,5 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Visschub |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.53 |
€ 40,00
per m²
| Artikelnummer | JB15420-1 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 8,5 x 21,5 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Visschub |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.53 |
€ 40,00
per m²
| Artikelnummer | VYTTTJK |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | decoratieve tegels |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 31 x 60 |
| Antislipwaarde | n.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Inhoud doos m² | 1.52 |
€ 49,00
per m²
| Artikelnummer | VYTTTPFNIK |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Decoratieve tegels |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 31 x 60 |
| Antislipwaarde | n.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Inhoud doos m² | 1.52 |
| Artikelnummer PR | TTTPFNIK |
€ 49,00
per m²
| Artikelnummer | VYTTTPK |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Decoratieve tegels |
| Afmeting | 31 x 60 |
| Dikte | 9 mm |
| Antislipwaarde | n.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Artikelnummer PR | TTTPK |
| Inhoud doos m² | 1.52 |
€ 49,00
per m²
| Artikelnummer | VYTTTRK |
|---|---|
| Kleur | Terracotta |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | decoratieve tegels |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 31 x 60 |
| Antislipwaarde | n.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Inhoud doos m² | 1.52 |
€ 49,00
per m²
| Artikelnummer | VYTTTBK |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 31 x 60 |
| Antislipwaarde | n.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Artikelnummer PR | YYYBK |
| Inhoud doos m² | 1.52 |
€ 49,00
per m²
| Artikelnummer | VYQOXXVSOK |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 20 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.16 |
€ 27,00
per m²
| Artikelnummer | VYPMOFUVK |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 20 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 27,00
per m²
| Artikelnummer | JB05047 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.63 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 16,00
per m²
| Artikelnummer | VYDSHA93183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 40 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 54,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.