| Artikelnummer | VYDSJ9383K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 40 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 54,00
per m²
| Artikelnummer | JB14101-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14100 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14102 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB14101 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14103 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R11 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB14101-2 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14100-3 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14102-3 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB14101-3 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB14103-3 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R11 |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | VYXNFONQ43183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | VYQNQOXX183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | JB15076-5 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9,5 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
€ 58,00
per m²
| Artikelnummer | JB15076-6 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Wit |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9,5 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
€ 58,00
per m²
| Artikelnummer | VYEBO93183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 40 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Vorstbestendig | Nee |
| Toepassing | Wandtegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 52,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.