| Artikelnummer | VYTP183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 120 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 57,00
per m²
| Artikelnummer | VYTV183K |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 120 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 57,00
per m²
| Artikelnummer | VYTT183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 120 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 57,00
per m²
| Artikelnummer | VYTS183K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 120 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 57,00
per m²
| Artikelnummer | VYGO43183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Artikelnummer PR | OA60120 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 65,00
per m²
| Artikelnummer | VYSN43183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 65,00
per m²
| Artikelnummer | JB10964-2 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB11775-2 |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB11775-1 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | VYOE43183K |
|---|---|
| Kleur | Goud, Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Artikelnummer PR | AL60120 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 66,00
per m²
| Artikelnummer | VYXNFONQ43183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | VYQNQOXX183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | VYOJ853K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Materiaal | Keramiek |
| Afmeting | 120 x 280 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 264,00
per m²
| Artikelnummer | VYVDS43183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand, Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 45,00
per m²
| Artikelnummer | VYQPSQ183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand, Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 46,00
per m²
| Artikelnummer | VYGSP43183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Goud, Wit, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 65,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.