| Artikelnummer | JB14766-2 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Artikelnummer | JB14766-1 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Artikelnummer | JB14766 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Afmeting | 120 x 280 |
|---|---|
| Afwerking | Gepolijst |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 403,00
per m²
| Afmeting | 120 x 280 |
|---|---|
| Afwerking | Gepolijst |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 403,00
per m²
| Artikelnummer | JB11895-3 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Artikelnummer | JB11895-2 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Artikelnummer | VYOJ853K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Materiaal | Keramiek |
| Afmeting | 120 x 280 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 264,00
per m²
| Artikelnummer | JB14227-1 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Artikelnummer | JB14228-1 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Artikelnummer | JB14225-1 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Artikelnummer | JB14226-1 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
| Artikelnummer | VYTB853K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Afmeting | 120 x 280 |
| Antislipwaarde | nvt. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
€ 332,00
per m²
| Afmeting | 120 x 280 |
|---|---|
| Afwerking | Gepolijst |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 403,00
per m²
| Afmeting | 120 x 280 |
|---|---|
| Afwerking | Gepolijst |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 403,00
per m²
| Artikelnummer | JB15247-3 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 280 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 6 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 423,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.