| Artikelnummer | VYHB183K |
|---|---|
| Kleur | Licht Grijs, Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 46,00
per m²
| Artikelnummer | VYHH43K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | VYHH183K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 46,00
per m²
| Artikelnummer | JB14486-2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 99,00
per m²
| Artikelnummer | JB14484-2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 99,00
per m²
| Artikelnummer | VYTB853K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Afmeting | 120 x 280 |
| Antislipwaarde | nvt. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
€ 332,00
per m²
| Artikelnummer | VYHTSP43183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 59,00
per m²
| Artikelnummer | VYHTBP43183K |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 59,00
per m²
| Artikelnummer | VYRXBP43K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 58,5 x 58,5 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.7 |
€ 48,00
per m²
| Artikelnummer | JB10846-3 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vorm | Rechthoekig |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB10846-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 70,00
per m²
| Artikelnummer | JB15341 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 7,8 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 73,00
per m²
| Artikelnummer | JB15341-2 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 7,8 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 73,00
per m²
| Artikelnummer | JB15370-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Gepolijst |
| Dikte | 9 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Gerectificeerd | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB15370 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R9 |
| Afwerking | Gepolijst |
| Dikte | 9 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Gerectificeerd | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 89,00
per m²
€ 3,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.