| Artikelnummer | JB11570 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB11570-3 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | VYHGWVP43K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.78 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 44,00
per m²
| Artikelnummer | VYHGWVJ43K |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Kleur | Bruin, Zand |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Keramiek |
| Dikte | 9 mm |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.78 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 44,00
per m²
| Artikelnummer | VYHGWVH43K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Grijs, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.78 |
| Materiaal | Keramiek |
€ 44,00
per m²
| Artikelnummer | VYHJP133K |
|---|---|
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Beige, Grijs |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 100 x 100 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 2.0 |
€ 58,00
per m²
| Artikelnummer | VYJHT133K |
|---|---|
| Kleur | Licht Grijs, Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 100 x 100 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 2.0 |
€ 58,00
per m²
| Artikelnummer | VYJHNE133K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 100 x 100 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 2.0 |
€ 58,00
per m²
| Artikelnummer | JB15425-1 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 6 x 24,6 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB15425-5 |
|---|---|
| Kleur | Licht blauw |
| Afmeting | 6 x 24,6 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB15425-6 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 6 x 24,6 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB15425-3 |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Afmeting | 6 x 24,6 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB15425 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 6 x 24,6 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 30,00
per m²
| Afmeting | 60 x 120 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 84,00
per m²
| Artikelnummer | VYPSN4343K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Meerkleurig |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 48,00
per m²
| Artikelnummer | VYPS4343K |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig, Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Vorstbestendig | Ja |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 48,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.