| Artikelnummer | VYRNFRJ03K |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRPF03K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Donkergrijs, Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRP03K |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Licht Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Artikelnummer PR | CERCG30 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRP183K |
|---|---|
| Kleur | Donkergrijs, Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
| Artikelnummer PR | CERCGR60 |
€ 41,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRPF43K |
|---|---|
| Kleur | Donkergrijs, Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRP43K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRPFV183K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 41,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRH03K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRHO183K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 41,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRH03K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | JB12474-2 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.35 |
| Kleur | Gebroken wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | JB12474-5 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.35 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | JB14517-2 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Kleur | Gebroken wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 66,00
per m²
| Artikelnummer | JB12474-3 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.35 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | JB12474-6 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.35 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | JB14517-1 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 66,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.