| Artikelnummer | JB12474-1 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.35 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | JB12474-4 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.35 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 62,00
per m²
| Artikelnummer | JB14517 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8.7 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 66,00
per m²
| Kleur | Bruin, Zand |
|---|---|
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 10 mm |
| Afmeting | 30 x 180 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
€ 53,00
per m²
| Artikelnummer | JB12210-4 |
|---|---|
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB12210-2 |
|---|---|
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB12210-3 |
|---|---|
| Afmeting | 7.5 x 30 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 30,00
per m²
| Artikelnummer | JB14476 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Afwerking | Glans |
| Afmeting | 6,5 x 26 |
| Dikte | 8,2 |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 33,00
per m²
| Artikelnummer | JB14475-7 |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Afmeting | 13 x 13 |
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
€ 33,00
per m²
| Afmeting | 7.5 x 30 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 32,00
per m²
| Afmeting | 7.5 x 30 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 32,00
per m²
| Afmeting | 7.5 x 30 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Blauw, Groen |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 32,00
per m²
| Afmeting | 7.5 x 30 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 32,00
per m²
| Afmeting | 7.5 x 30 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 32,00
per m²
| Afmeting | 7.5 x 30 |
|---|---|
| Afwerking | Glans |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 0.5 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 32,00
per m²
| Artikelnummer | JB10950-3 |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Cherry |
| Afmeting | 30 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 78,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.