| Artikelnummer | VYPJ4343K |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig, Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Antislipwaarde | R10 |
€ 48,00
per m²
| Artikelnummer | JB14616 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 85,00
per m²
| Artikelnummer | JB14616-2 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 85,00
per m²
| Artikelnummer | JB14616-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 85,00
per m²
| Artikelnummer | JB15230-1 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 2.88 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 276,00
per m²
| Artikelnummer | JB15225-1 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.26 |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Beige |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB15228-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 106,00
per m²
| Artikelnummer | JB15226-1 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 69,00
per m²
| Artikelnummer | JB15227-1 |
|---|---|
| Afmeting | 80 x 80 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.28 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB15231-1 |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 5 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 0.54 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 187,00
per m²
| Artikelnummer | JB15230 |
|---|---|
| Afmeting | 120 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 2.88 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 276,00
per m²
| Artikelnummer | JB15225 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.26 |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB15226 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 60 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 69,00
per m²
| Artikelnummer | JB15227 |
|---|---|
| Afmeting | 80 x 80 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.28 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 95,00
per m²
| Artikelnummer | JB15228 |
|---|---|
| Afmeting | 60 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 106,00
per m²
| Artikelnummer | JB15231 |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 5 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R9 |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 0.54 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
€ 187,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.