| Artikelnummer | VYRNFRH03K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 30 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRHO183K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 41,00
per m²
| Artikelnummer | VYRNFRH03K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 60 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 31,00
per m²
| Artikelnummer | JB12090-7 |
|---|---|
| Afmeting | 40 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB12090-6 |
|---|---|
| Afmeting | 40 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 81,00
per m²
| Artikelnummer | JB12091-5 |
|---|---|
| Afmeting | 30 x 90 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.08 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 50,00
per m²
| Artikelnummer | JB12090-8 |
|---|---|
| Afmeting | 40 x 120 |
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Dikte | 11 |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| Inhoud doos m² | 1.44 m2 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wandtegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Nee |
€ 81,00
per m²
| Afmeting | 60 x 120 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 87,00
per m²
| Afmeting | 60 x 60 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9,5 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
€ 72,00
per m²
| Afmeting | 60 x 120 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 10 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.43 |
€ 87,00
per m²
| Afmeting | 60 x 60 |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Antislipwaarde | R10 |
| Dikte | 9,5 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorstbestendig | Ja |
| Inhoud doos m² | 1.42 |
€ 72,00
per m²
| Artikelnummer | VYOJ853K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 6 mm |
| Materiaal | Keramiek |
| Afmeting | 120 x 280 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Inhoud doos m² | 3.36 m2 |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
€ 264,00
per m²
| Artikelnummer | VYTDO73K |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 90 x 90 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
€ 63,00
per m²
| Artikelnummer | VYTDH73K |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 90 x 90 |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
€ 63,00
per m²
| Artikelnummer | VYTDE73K |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Afmeting | 90 x 90 |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 9 mm |
| Antislipwaarde | R10 |
| Afwerking | Mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.62 |
€ 63,00
per m²
| Artikelnummer | VYVDS43183K |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Zand, Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 9 mm |
| Afmeting | 60 x 120 |
| Antislipwaarde | N.v.t. |
| Afwerking | Glans |
| Gerectificeerd | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Toepassing | Wand-/vloertegel |
| Inhoud doos m² | 1.44 |
€ 45,00
per m²
Een bezoek aan onze showroom is enkel op afspraak mogelijk.
Let op: vanwege een verbouwing van onze showroom is momenteel slechts een beperkt deel van de collectie fysiek te bekijken.
Wij adviseren om tegelstalen (samples) te bestellen, zodat u de tegels thuis rustig kunt bekijken en vergelijken.